چاپ        ارسال به دوست

از عملکرد شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین در حوزه سلامت اجتماعی تقدیر شد

800x600

با ارسال تقدیر نامه ای از سوی دکتر نوروزعلی علیخانی، معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی قزوین از دکتر نسرین جوادی، رییس اداره کنترل کیفی و آزمایشگاه های شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی، فعالیت های دکتر جوادی در سمت مشاور سلامت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین در ارائه راهکارهای علمی و اجتماعی دلیل این تقدیر عنوان شده است.

گفتنی است طرح جامع سلامت استان قزوین از سال 86 آغاز شده و کسب تندیس سلامت در اولین جشنواره ملی مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت، کسب عنوان دستگاه حامی سلامت استان و کسب عنوان پیام گذار و مشاور سلامت نمونه از جمله افتخارهای کسب شده شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین در سال های گذشته بوده است.

اجرای پروژه های سلامت محوری چون گندزدایی آب آشامیدنی روستاهای غیرتحت پوشش، توزیع پکیج های اطلاعاتی با موضوع بهداشت و صرفه جویی در روستاها، اجرای طرح مروجین و آموزش چهره به چهره روستاییان و درج پیام های بهداشتی در قبوض از جمله فعالیت های صورت گرفته در این حوزه بوده است.

همچنین آموزش بهداشتی کارکنان، کاربرد سامانه های سنجش لحظه ای کلر آب، استفاده از سامانه های گندزدایی نوین مانند الکترولیز نمک، آموزش دوره ای آبداران روستاها و ... نیز از دیگر فعالیت های انجام شده در زمینه پیگیری سلامت محوری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین بوده است.

خاطر نشان می شود در مکاتبه دیگری نیز از سوی دکتر حمیدرضا نجاری، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین از فعالیت ها و تلاش های دکتر نسرین جوادی، رییس اداره کنترل کیفی و آزمایشگاه های شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین تقدیر شد.

 

منبع: پایگاه خبری روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین

خبرنگار: یوسف احمدی


١٤:٢٦ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٠١    /    تعداد نمایش : ١٧١