چاپ        ارسال به دوست

بررسی وضعیت تامین آب آشامیدنی روستاهای منطقه الموت غربی شهرستان قزوین

800x600

در جریان بازدید یک روزه دکتر داود محمدی، نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی از روستاهای منطقه الموت غربی شهرستان قزوین، وضعیت تامین آب آشامیدنی روستاهای این منطقه مورد بازدید و برای حل مشکلات آن راهکارهایی مورد نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی، در جریان این بازدید جمعی از مقام های محلی و استانی و از جمله دکتر چگینی، معاون هماهنگی عمرانی فرماندارقزوین، رمضانی، معاون فنی و توسعه آب و فاضلاب روستایی و نقدی بازنشین، مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان قزوین حضور یافتند.

گفتنی است در این برنامه از روستاهای بهرام آباد، تاج دره، سالار کیا، سوگاه، هاشا کلایه، دربند، زردچال، شهرستان سفلی، ورگیل و میلک بازدید به عمل آمد.

گفتنی است در جلسه شورای اداری که به همین منظور در بخشداری الموت غربی برگزار شد مدیران آب و فاضلاب روستایی مذکور به ارائه گزارشی از وضعیت آبرسانی به منطقه ارائه داده و خواستار تامین اعتبار برای تسریع در اجرای طرح های آبرسانی به منطقه الموت غربی شدند.

در ادامه نیز دکتر محمدی با اشاره به خدمات مطلوب در زمینه تامین آب آشامیدنی که با وجود مشکلات مالی و تحریمی صورت گرفته از پیگیری برای تخصیص بودجه های مصوب خبر داد. 

 

منبع: پایگاه خبری روابط عمومی آب و فاضلاب روستایی استان قزوین

خبرنگار: یوسف احمدی


١٤:٠٦ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٣    /    تعداد نمایش : ١٨٦