چاپ        ارسال به دوست

کارگاه آموزشی تشکیل مجمع خیرین آبرسان استان قزوین برگزار شد

کارگاه یک روزه آموزشی مجمع خیرین آبرسان استان قزوین در دو رده ی مجزای کارشناسی و مدیریتی در شرکت آب و فاضلاب استان قزوین با حضور مهندس محسن مصلح، مدرس و مدیر مجمع خیرین آبرسان استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین در کارگاه مذکور گفت: استان قزوین به لحاظ سرمایه اجتماعی و فرهنگی، توانمندی ساماتدهی و هدایت سرمایه های خیرین برای آبرسانی به محرومان استان را دارد.

مهندس داراب بیرنوندی ادامه داد: هم اکنون نیز خیرین زیادی در استان از طریق واگذاری زمین، چشمه، چاه و قنوات و نیز کمک مالی همراه و همگام خدمتگذاران مردم برای تامین آب آشامیدنی آنان هستند.

وی با اشاره به اینکه فعالیت خیرین از دیرباز بخشی از فرهنگ دینی و ملی ایرانیان است تصریح کرد: با راه اندازی مجمع خیرین فعالیت های این عزیزان نیز هماهنگ و منسجم خواهد شد.

بیرنوندی از تشریک مساعی و هم فکری به عنوان مزیت های بزرگ همکاری شرکت آب و فاضلاب و خیرین استان قزوین یاد و اضافه کرد: با توجه به محدویت های اعتباری دولت، از این طریق می توان خدمت رسانی را تسهیل و تسریع بخشید.

وی در پایان گفت که اگر همه بخواهیم و دست به دست هم بدهیم می توانیم امکان برخورداری آحاد شهرنشینان و روستانشینان استان را از منابع الهی و ارزشمند آب فراهم کنیم.   

 

منبع: پایگاه خبری روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قزوین

خبرنگار: یوسف احمدی


٠٨:٢٥ - چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٢    /    تعداد نمایش : ٢٤٧