چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین خبر داد:

بهره برداری از 15 پروژه آبرسانی روستایی در دهه مبارک فجر جاری

800x600

مدير عامل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان قزوين اعلام كرد: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر، بهره برداري از 15 پروژه ي آبرسانی روستایی برای برخورداری سه هزار و 289 خانوار روستایی استان از نعمت الهی آب آشاميدني سالم و بهداشتي آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي ، "محمّد محمّدعليزاده" با اعلام اين مطلب افزود:برای اجراي اين پروژه ها اعتباري معادل پنج ميليارد و 200 میلیون ریال به صورت تخصیصی هزینه شده که بیانگر ادامه نهضت خدمت به مردم و شکست تحریم های ظالمانه دشمنان است.

 به گفته وی از جمله طرح های مورد اشاره می توان به اجرای شش طرح آبرسانی در حوزه شهرستان قزوین و دو طرح آبرسانی در حوزه شهرستان آبیک اشاره کرد.

"محمّد عليزاده" در ادامه  از اجرای سه طرح آبرسانی در روستاهای حوزه شهرستان بویین زهرا و چهار طرح نیز در محدوده شهرستان آوج خبر داد که افتتاح و بهره برداری از آن ها در دهه فجر انقلاب اسلامی صورت می گیرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین همچنین ضرورت حفاظت از تاسیسات ارزشمند آبرسانی از سوی روستاییان را یادآور شد و اضافه نمود که اجرای پروژه های آبرسانی برای دولت بسیار هزینه بر بوده و لازم است اهالی روستاها در نگهداری آن فعال باشند.

وی در پایان همچنین میزان و پراکندگی بارش های سال جاری را در سطح استان نسبتا مطلوب ارزیابی کرد و در عین حال بر برنامه ریزی اصولی سازگاری با کم آبی و رعایت مدیریت مصرف برای جبران کم آبی های گذشته تاکید کرد.

منبع: پایگاه خبری روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین

خبرنگار: یوسف احمدی


١٢:٠٦ - سه شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٧٣    /    تعداد نمایش : ١٤٣